Z Kalisza do The Voice of Poland. Agata Górecka – Lipińska w bitwach!

Agata Górecka – Lipińska z Kalisza kolejny raz na scenie programu The Voice of Poland. Tym razem absolwentka Technikum Budowy Fortepianów zmierzyła się w bitwach z Mateuszem Kurdejem.

W sobotnim odcinku 13. edycji „The Voice of Poland” uczestnicy walczyli ze sobą w tzw. bitwach. W jednym z duetów drużyny Tomsona i Barona zobaczyliśmy Agatę Górecką – Lipińską, która zmierzyła się z Mateuszem Kurdejem. Wspólnie zaśpiewali utwór „Bam bam” wykonywany przez Camilę Cabello i Ed’a Sheerana.

– Myślę, że trudno powiedzieć, że latino to są moje klimaty. Myślę, że oboje mieliśmy problemy z tekstem. Jak gubiliśmy rytm to nam się ten tekst nie zgadzał, wszystko się przesuwało – mówiła przed występem Agata Górecka – Lipińska.Ostatecznie występ spodobał się jurorom.

– Fantastyczny duet. Oprócz tego, że pierwsza zwrotka była nieczysto, no ale dobrze – nie mówiłam tego, nie słyszałam, państwo też nie słyszeli. Całość wyszła naprawdę fajnie, więc Wam gratuluję. Z kim poszłabym dalej? Naprawdę nie wiem – powiedziała Justyna Steczkowska.

– Chyba byliśmy na innym koncercie. Nie rozumiałem o co chodzi Mateuszowi, nie rozumiałem tej piosenki jak on śpiewał, dopiero zaczynało jaśnieć jak śpiewała Agata, mimo że on się starał. Dla mnie to Ty tutaj rządziłaś na tej scenie. I muszę Was ostrzec panowie, bo to jest symbol tego co się odbywa na całym świecie. Kobiety przejmują władzę – skwitował Marek Piekarczyk.

Tomson i Baron musieli wybrać, który z wokalistów przejdzie do kolejnego etapu.

– Dziękujemy Wam za ten występ. Przenieśliście nas na inny kontynent. W naszych uszach naprawdę stanęliście na wysokości zadania – mówił Baron.

– Ty Mateusz jesteś takim zwierzakiem scenicznym, że jak zaczynasz śpiewasz, to ja się nie martwię, że Ty się pomylisz. Tak naprawdę można to samo powiedzieć o Agatce – uzupełnił Tomson.

 https://kalisz.naszemiasto.pl/z-kalisza-do-the-voice-of-poland-agata-gorecka-lipinska-w/ar/c1-9021565

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *