Warsztaty wokalne

https://drive.google.com/file/d/1zFT4SHvGpuLM7UWHEESt1zzWivKldWqD/view?usp=sharing

Kochający śpiewać!
Wszyscy, którzy chcieliby spróbować swoich sił i nauczyć się prawidłowej emisji głosu!
Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!
Serdecznie zapraszamy na warsztaty wokalne dla młodzieży Vocal&Voice, które odbędą się już 18 listopada br.
Zajęcia poprowadzą: Ewelina Król-Owczarek oraz Natalia Wróbel-Michaś (Perfekt Voice) oraz nauczyciele Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu Zapraszamy do głównego budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu.
Start w sobotę o godz. 9.00, zakończenie- godz.14.00
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 listopada.
Ze względu na nieodległy termin warsztatów prosilibyśmy o rejestrowanie się w możliwie najwcześniejszym terminie, co znacznie ułatwi nam organizację zajęć.
Cena warsztatów:
70 zł (wpłata do 15 listopada)
80 zł (wpłata po 15 listopada)
Numer konta znajduje się w regulaminie warsztatów https://drive.google.com/file/d/1H5odPN7SYzmq66la6mmeGiVmzSghEKTm/view?usp=sharing
Po wysłaniu formularza
link do formularza: https://forms.gle/wCxmCgUEqaFxYTqNA przyjęcie zgłoszenia następuje automatycznie, co będzie równoznaczne z wpisaniem uczestnika na listę warsztatową, o czym nie będziemy już informować w osobnej wiadomości email. Prosimy o oczekiwanie na kolejne maile z konkretnymi wiadomościami dotyczącymi organizacji samych warsztatów.
Zapraszamy do odwiedzania strony www.teka.kalisz.pl oraz www.tbf.kalisz.pl jak również strony Technikum Budowy Fortepianów na fb i www.facebook.com/teka.kalisz, gdzie na bieżąco będziemy o wszystkim informować.

Post Author: admin